Zpět
 

O nás

O těchto stránkách

Stránky EveryStudent.cz jsou bezpečným místem, kde můžete zkoumat otázky ohledně toho, kým je Bůh a jaké by to mohlo být ho znát.

  • Respektujeme vaše soukromí. Používáme cookies, ale na rozdíl od většiny stránek používajících cookies vás po návštěvě stránek EveryStudent.cz nebudeme „pronásledovat“ reklamami. Stránky EveryStudent.cz můžete navštívit jen jednou – a už o nás nikdy neuslyšíte.
  • Neprodáváme žádné produkty. Nezveřejňujeme ani žádné reklamy jiných subjektů.
  • Můžete se bez obav přihlásit k odběru naší e-mailové série (zdarma). Vaši e-mailovou adresu nikomu nepředáme (ani neprodáme) – nikdy!

Stručně řečeno – chceme, abyste byli schopni hledat odpovědi na své otázky ohledně života a Boha a měli to plně ve své moci. Každý článek a video jsou srozumitelně popsány, což vám pomůže věnovat čas tomu, co vás osobně zajímá.

EveryStudent.cz poskytuje dobře zdokumentované odpovědi na otázky, které mnozí lidé kladou ohledně Boha a ceny vztahu s Bohem. EveryStudent.cz nabízí texty mnoha autorů, mnozí z nich mají titul PhD ze svého oboru.

Věříme, že lidé mají důležité a oprávněné otázky, které si zaslouží inteligentní, faktické a upřímné odpovědi, bez manipulace nebo nátlaku. Příliš mnoho lidí se nechá ošálit nejrůznějšími náboženskými šarlatány, kterým jde z větší části jen o finanční zisk. (To je jedním z důvodů, proč na EveryStudent.cz nic neprodáváme a nenabízíme ani reklamy jiných subjektů.)

Některé z otázek, které najdete na EveryStudent.cz:

Stránky EveryStudent.cz vám dávají možnost poslat otázku e-mailem. Obdržíte promyšlenou odpověď (ne jen okopírovanou a vloženou) od skutečného člověka.

Stránky EveryStudent.com vznikly v roce 2000 a rozrostly se do 45 jazykových verzí, na žádost lidí z různých zemí. Stránky denně navštíví více než 60 000 lidí. Stovky tisíc lidí na celém světě díky nim navázaly vztah s Bohem.

Stránky EveryStudent.com založila a dále řídí bývalá ateistka, která pracuje v neziskové křesťanské organizaci Cru. Cru je mezidenominační organizace, která je partnerem mnoha křesťanských denominací a křesťanských organizací na celém světě. Jejím cílem je pomoci lidem osobně poznat Ježíše Krista. Pokud vás zajímá konkrétní teologické přesvědčení Cru, napište nám.

Konkrétní právní Zásady ochrany soukromí naší organizace pokrývají mnoho různých částí organizace a jsou mnohem rozsáhlejší a komplexnější než to, co je potřeba jen pro EveryStudent.com. Přesto si je samozřejmě můžete přečíst.

Doufáme, že budete uvažovat o možnosti poznat Boha a jeho lásku k vám. Neexistuje žádný jiný vztah, který by mohl dokonaleji naplnit touhy lidského srdce a mysli.